• Перевірити підприємство за ІПН (ЄДРПОУ)

  Май 05, 2019 Нет комментариев

  Кожна фізична особа підприємець, або компанія, що зареєстровані в Україні і є платниками податків, мають ІПН — індивідуальний податковий номер (для фізичних осіб) або ЄДРПОУ (для юридичних осіб). Цей номер є унікальним ідентифікатором компанії, за допомогою якого про підприємство можна отримати всю необхідну інформацію, як про можливого партнера. Додаткову інформацію можна знайти за посиланням: https://www.6264.com.ua/list/199387 .

  Навіщо перевіряти підприємство за ІПН?

  Перевірка ІПН — це можливість отримати всю необхідну інформацію про компанію чи фізичну особу підприємця та уникнути ризиків при співпраці чи партнерстві з ненадійним контрагентом. Справа в тому, що ІПН, як і ЄДРПОУ, надається один раз і його не можна змінити. Саме тому, пошук інформації за цим ідентифікатором дозволить вам отримати всі необхідні дані.

  Коротко про те, яка інформація вам буде надана в ході здійснення пошукового запиту:

  • Статус компанії, чи працює організація на даний момент, чи не закрита вона, або не знаходиться у стадії припинення.
  • Юридична адреса реєстрації, дані власника, та дата реєстрації компанії.
  • Види діяльності, які здійснює компанія, чи фізична особа підприємець.
  • Чи має контрагент податкові, або інші заборгованості, штрафи або санкції.
  • Чи є відкриті судові провадження щодо компанії, або ФОПу.

  Інформація, що надається користувачеві за вказаним індивідуальним податковим номером юридичної особи, або фізичної особи підприємця, формується з різноманітних державних джерел. Дані оновлюються автоматично, тому є актуальними на момент пошукового запиту.

  Перевіряючи підприємства, або ФОП за ІПН, ви уникаєте ризиків для себе и свого бізнесу. Тому, радимо скористатися посиланням, вказаним вище, та отримати необхідні дані, аніж співпрацювати з партнерами, негативна репутація яких не найкращим чином відобразиться і на вашій власній!


  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцените статью первым!)
  Loading...Loading...