• Натяжні стелі

  13 октября, 2015 Нет комментариев

  У сучасному світі ми постійно змушені шукати певні варіанти, які допомагають нам створювати інтер’єр наших приміщень найменш витратним способом. Якщо ж говорити про стелі, то виявляється, що і в цій сфері є такі варіанти, завдяки яким нам можна створювати самі різні варіанти обробки приміщень, виходячи з наших бажань і наших можливостей. При розгляді такої досить консервативної частини нашого житла, як стеля, ми чудово сприймаємо класичний варіант його обробки. Але, разом з цим, ми можемо досить комфортно зовні сприймати і такий його тип, якнатяжні стелі.До того ж, якщо ми будемо розглядати саме варіанти обробки, то натяжні стелі, дозволяють нам найбільш ефективно створювати найпривабливіший інтер’єр. А це — важливий позитивний момент даного варіанту.

  натяжные потолкиЗалишається тільки зрозуміти, що ж за технологія лежить в основі даних систем декору? Перед нами відкривається ціла група стель у якого тільки одна основна загальна властивість і кілька варіантів остаточної реалізації: чистова поверхня такої стелі являє собою досить гнучкий і досить тонкий матеріал, зазвичай тканина, або плівка, що взагалі не стикається з самим основним перекриттям. При цьому, ідеально рівна і практично без вад поверхню досягається виключно за рахунок того, що сам матеріал основи стелі значно натягується і перебуває в постійному незначному натягу весь час своєї експлуатації. Безпосередньо для здійснення монтажу застосовують особливий профіль — замковий. Він фіксує натяжне полотно, а сам кріпиться по всьому периметру даного приміщення. Але варто також мати на увазі, що є й такі багети, які фіксуються безпосередньо до чорнової стелі. Таке нестандартне рішення дозволяє отримати строго фіксовану відстань чистового стельового полотна від чорнового, що представляє собою звичайну панель перекриття. Приклади того, якими бувають такі стелі фото досить ефективно може розкрити всю красу даної технології.

  Залишається тільки розповісти про матеріал, з якого виробляють натяжні стелі. Найпоширеніший вид таких стель — надгнучка плівка з ПВХ (полівінілхлорид), до якого для підвищення пластичності додають речовини-пластифікатори. Це дозволяє нам отримувати особливі варіанти, які можуть набагато перевершити стелі, виконані за іншою технологією. Але все ж, найбільш практичними є також тканинні стелі, оскільки ПВХ-плівка при низькій температурі може стати крихкою, ще є можливість застосовувати їх на стінінатяжні стелі, то вся гармонія приміщення швидко зростає.


  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцените статью первым!)
  Loading...Loading...