• Ефективне лікування простатиту у Києві методом УВТ (ударно-хвильової терапії) у клініці «Аватаж»

  Июнь 16, 2019 Нет комментариев

  Лікування простатиту методом УВТ (ударно-хвильової терапії) Київ

  Простатит у чоловіків — поширене захворювання. Найчастіше захворювання діагностується у чоловіків у віці старше 40 років. Однак, в останні роки хвороба значно «помолодшала» — сьогодні патологія все частіше зустрічається у молодих чоловіків.

  У більшості випадків простатит викликають інфекції. В такому випадку проводиться антибактеріальна терапія. При хронічному небактерійному простатиті антибіотики неефективні. Усунути застій у простаті дозволяє виключно альтернативне лікування — ударно-хвильова терапія.

  Лікування простатиту методом УВТ (ударно-хвильової терапії) у клініці «Аватаж» (Київ)

  Пройти лікування методом УВТ (ударно-хвильової терапії) у Києві пропонують десятки клінік і медичних центрів у столиці. Хочете потрапити в руки справжніх професіоналів? Медичний центр «Аватаж» — кращий вибір. Ми проводимо лікування простатиту за допомогою УВТ(ударно-хвильової терапії) у пацієнтів будь-якого віку. Ви можете звернутися до нас у будь-який зручний час і пройти повний курс терапії з 5-7 сеансів всього за 1-1,5 місяці. Вже після перших процедур настає полегшення — більше 90% чоловіків відзначають поліпшення самопочуття, зменшення болю, відновлення ерекції.

  Чому виникає простатит?

  Простатит — патологія, яка може виникнути при гормональних порушеннях, ураженні інфекційними агентами. Досить часто патологія розвивається на тлі застійних процесів у простаті, які є наслідком малорухливого способу життя. Незалежно від причин, звернутися до лікаря слід якомога раніше. Несвоєчасна діагностика і терапія погіршують прогноз і збільшують тривалість подальшого лікування.

  Клініка «Аватаж» не проводить обстеження пацієнтів. Ми пропонуємо ефективні програми лікування на основі раніше встановленого діагнозу. Ви можете звернутися у медичний центр після консультації з лікарем.

  Як розпізнати простатит на ранніх стадіях?

  Лише у деяких випадках простатит триває безсимптомно. Найчастіше у чоловіка визначаються наступні симптоми:

  • біль у області тазу, в тому числі хворобливе і часте сечовипускання;
  • імпотенція;
  • безпліддя;
  • нетримання сечі та ін.

  Скільки коштує вилікувати простатит?

  Вартість лікування залежить від декількох факторів. Основні з них — обрана тактика терапії, а також занедбаність хвороби. Позбутися від патології на початковій стадії набагато простіше. Лікування хронічного простатиту — більш тривалий і дорогий процес.

  Клініка «Аватаж» пропонує принципово новий підхід до питань лікування хронічного простатиту. Ми використовуємо ударно-хвильову терапію, яка довела свою ефективність у боротьбі з недугою. Безпека і неінвазивні методики дозволяють використовувати УВТ у більшості пацієнтів.

  Таке лікування має масу переваг:

  • усуває больовий синдром вже після 1-2 сеансів;
  • нормалізує сечовипускання — проходять часті позиви до спорожнення сечового міхура;
  • відновлюється нормальна ерекція;
  • дозволяє знизити медикаментозне навантаження на організм;
  • не вимагає приміщення в стаціонар — процедури виконуються амбулаторно, у зручний для пацієнта час;
  • не викликає болю, побічних реакцій та інший дискомфорт.

  Якщо ви випробували різні медикаменти та інші способи, але так і не змогли забути про простатит, УВТ (ударно-хвильова терапія) вам допоможе. Зверніться до медичного центру «Аватаж» в Києві і ми підберемо для вас індивідуальну і максимально ефективну програму лікування.


  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...Loading...